EN
„TORNADO“ KREPŠINIO MOKYKLA
APIE MUS NAUJIENOS KOMANDOS TVARKARAŠČIAI TĖVAMS PRIĖMIMAS 2% GALERIJA RENGINIAI ATRIBUTIKA RUNGTYNĖS RĖMĖJAI
Kontaktai Treneriai Istorija Rekordai
Mokėjimų informacija Elgesio taisyklės Neformaliojo ugdymo krepšelis
Tornado KM ‒ 2001/1 (2001)Tornado KM ‒ 2001/2 (2001)Tornado KM ‒ „Fudo“ (2002)Tornado KM ‒ „Kauno diena“ (2002)Tornado KM ‒ „Sharp“ (2003)Tornado KM ‒ „basketnews.lt“ (2003)Tornado KM ‒ „Amadeira“ (2004)Tornado KM ‒ „Envija“ (2004)2005 ‒ „Šilainiai“ (2005)Tornado KM ‒ 2005/2 (2005)Tornado KM ‒ „Alburnus“ (2005)Tornado KM ‒ 2006/2 (2006)Tornado KM ‒ „Metga“ (2006)Tornado KM ‒ 2007/2 (2007)Tornado KM ‒ „Meistro kodas“ (2007)Tornado KM ‒ 2008/2 (2008)Tornado KM ‒ „Xiaomi“ (2008)Tornado KM ‒ 2009/1 (2009)Tornado KM ‒ 2009/2 (2009)
Stovyklos Tarptautiniai turnyrai Dienos stovykla „Tornadukų“ turnyras „Tornadiečių“ turnyras Socialinės akcijos Gimtadieniai
Partneriai

T. Rakauskas po turnyro Estijoje: kelionės, gyvenimas kartu, bendravimas, o dar ir pergalės vienija komandą ir daro ją stipresne!

2019 gegužės 07 d., antradienis

Gegužės 3 – 5 dienomis Tornado KM – 2007 dalyvavo dešimtajame didžiausiame pietų Estijoje tarptautiniame vaikų krepšinio turnyre Tartu Cup 2019. Per keturias dienas, praleistas Tartu mieste, berniukai ne tik iškovojo čempionų titulą, bet ir puikiai leido laisvalaikį.

„Manau, kad visada, kai turnyre pavyksta kažką laimėti, apie tą turnyrą lieka patys geriausi prisiminimai, - pakalbintas sakė treneris Tomas Rakauskas. - Turnyras Tartu iš tiesų nuo pat išvažiavimo iš Kauno iki grįžimo namo klostėsi puikiai. Manau, priėmėme tikrai gerą sprendimą, jog nutarėme į turnyrą važiuoti dieną prieš, kad vaikams tik išlipus iš autobuso nereikėtu žaisti rungtynių. Nuvažiavę turėjome visą laisvą pusdienį ir galėjome aplankyti AHHA mokslo parką. Kad apžiūrėtum visą parką, prireikia 3 – 4 val. ir tą padaryti, kai žaidžiamos dvi rungtynės per dieną būtų buvę gana sudėtinga. Laikas parke prabėgo tikrai labai greitai ir vaikams po ilgos kelionės ir įspūdžių parke beliko gerai pasiilsėti prieš prasidedantį turnyrą“.

Penktadienį tornadukų pirmosios rungtynės jau laukė iš pat ankstaus ryto, prieš Louna-Eesti/Raidor komandą iš Estijos. Nuo pat pradžių šis mačas klostėsi neblogai ir berniukai iškovojo pergalę 51:29. Antrosios rungtynės tą dieną laukė prieš vietinę Tartu komandą ir dėl pergalės jau teko pavargti, bet T. Rakausko auklėtiniai buvo stipresni ir džiaugėsi antrąja pergale – 65:55. Kitą dieną paskutinėse grupės rungtynėse įveikta Honka komanda iš Suomijos 54:25 grupėje užtikrino 1 – ąją vietą. Pusfinalyje tornadukų laukė Marupe SC komanda iš Latvijos. „Rungtynes pradėjome tikrai prastai ir atsilikinėjome 2:18, - prisiminimus iš susitikimo pasakojo treneris T. Rakauskas. - Tačiau, nuo antrojo kėlinuko pradžios pradėjome mažinti skirtumą ir pasivijome varžovus, o susitikimo pabaiga buvo tikras nervų karas. Pirmaujant trimis taškais prasižengėme prieš iš trijų taškų atakavusį varžovą ir kadangi šis sumetė visas baudas teko žaisti pratesimą. Pratęsime viskas toliau vyko taškas į tašką ir tik pačioje pabaigoje sužaidus truputį tiksliau pavyko iškovoti pergalę 64:61“.

Tą vakarą turnyro dalyvių dar laukė įvairūs įgūdžių konkursai. Čia iš kiekvienos komandos žaidėjai dalyvavo poromis po du. Mūsų krepšininkai Ąžuolas Hopenas ir Dominykas Jasiukaitis iškovojo 2-ąją vietą. Taip pat vyko dėjimų konkursas į pažemintus krepšius, kuriame Arminas taip pat užėmė 2-ąją vietą. 

Finale mūsų krepšininkų laukė susitikimas su pogrupyje jau nugalėta Louna-Eesti/Raidor komanda. „Labai gerai pradėjome rungtynes ir, nors varžovai ir buvo sumažinę atsilikimą bei neleido mums toli pabėgti, po trijų kėlinukų jau pirmavome 20 taškų skirtumu ir iškovojome pergalę rezultatu 48:35. Naudingiausiu komandos ir turnyro žaidėju buvo pripažintas Arminas Vilkas. Na, o klabant apskritai apie turnyrą, atsiliepimai gali būti tik patys geriausi. Visos gyvenimo ir žaidimo sąlygos buvo puikios, o kai dar ir pavyko laimėti, geriau ir negalima norėti. Manau, daug naudos gavome ir kaip komanda. Kelionės, gyvenimas kartu, bendravimas, o dar ir pergalės vienija komandą ir daro ją stipresne. Manau po šio turnyro tokia komanda ir tapome“

Džiaugiamės, kad vaikai savaitgalį pasisėmė nuostabių emocijų, sustiprėjo kaip komanda ir parsivežė neįkainojamos patirties, kuri, tikėkimės, padės jiems Lietuvos moksleivių krepšinio lygos rungtynėse jau šį ketvirtadienį, gegužės 9 d. 15:00 val. prieš Sostinės KM III kovojant dėl vietos 2019/2020 m. sezono A divizione.

 

http://www.sharphomeappliances.com/https://www.envija.lt/https://www.facebook.com/XiaomiLithuania/http://metga.lt/http://www.fudo.lt/http://www.alburnus.lt/http://www.meistrokodas.lt/http://www.kaunas.lt/https://www.basketnews.lt/http://amadeira.lt/https://www.krs.lt/http://www.larinda.lt/http://kauno.diena.lt/http://beactive.lt/https://www.vssistemos.lt/
Apie musKontaktaiTreneriaiKomandosTvarkaraštisPriėmimasFoto galerijaVideo galerijaRėmėjaiPartneriaiNaujienosIstorijaAtributikaRungtynės