EN
„TORNADO“ KREPŠINIO MOKYKLA
APIE MUS NAUJIENOS KOMANDOS TVARKARAŠČIAI TĖVAMS PRIĖMIMAS 2% GALERIJA RENGINIAI ATRIBUTIKA RUNGTYNĖS RĖMĖJAI
Kontaktai Treneriai Istorija Rekordai
Mokėjimų informacija Elgesio taisyklės Neformaliojo ugdymo krepšelis
Tornado KM ‒ 2001/1 (2001)Tornado KM ‒ 2001/2 (2001)Tornado KM ‒ „Fudo“ (2002)Tornado KM ‒ „Kauno diena“ (2002)Tornado KM ‒ „Sharp“ (2003)Tornado KM ‒ „basketnews.lt“ (2003)Tornado KM ‒ „Amadeira“ (2004)Tornado KM ‒ „Envija“ (2004)2005 ‒ „Šilainiai“ (2005)Tornado KM ‒ 2005/2 (2005)Tornado KM ‒ „Alburnus“ (2005)Tornado KM ‒ 2006/2 (2006)Tornado KM ‒ „Metga“ (2006)Tornado KM ‒ 2007/2 (2007)Tornado KM ‒ „Meistro kodas“ (2007)Tornado KM ‒ 2008/2 (2008)Tornado KM ‒ „Xiaomi“ (2008)Tornado KM ‒ 2009/1 (2009)Tornado KM ‒ 2009/2 (2009)
Stovyklos Tarptautiniai turnyrai Dienos stovykla „Tornadukų“ turnyras „Tornadiečių“ turnyras Socialinės akcijos Gimtadieniai
Partneriai

Tornado KM ‒ 2009 vairas patikėtas Mantui Lauraičiui

2019 gegužės 17 d., penktadienis

Nuo spalio mėnesio bendrai treniruotei kartą per savaitę susirenka 2009 m. gimimo berniukai. Ik tol pradinio rengimo pagrindų jie mokėsi pas savo pirmuosius trenerius, sporto salėse, esančiose arčiausiai jų mokyklų ar namų. Vis tik laikui bėgant jaunieji krepšininkai pradinio rengimo grupių „marškinėlius išaugo“  ir tenka žengti pirmąjį mažą žingsnelį į didesnį krepšinį, kur juos įvairių subtilybių mokys vyr. treneris Mantas Lauraitis.

M. Lauraitis – buvęs mūsų trenerio Tomo Kentros auklėtinis. Net ir baigęs mokyklą, jis visada buvo šalia – pradžioje gynė „Tornado“ KM vardą Regionų krepšinio lygoje žaidusioje mokyklos komandoje, vėliau dirbo trenerio Šarūno Zablockio vadovaujamų komandų asistentu. 2017 – 2018 m. sezone M. Lauraitis dirbo „LSU – Aistės“ ekipos, žaidžiančios  Lietuvos moterų krepšinio lygoje, asistentu. Galiausiai, pabaigęs mokslus Lietuvos sporto universitete, M. Lauraitis įsiliejo į „Tornado“ KM trenerių gretas.

- Ar apsidžiaugei, kai direktorius paskelbė, jog 2009 m. rinktinės vairas bus patikėtas tau?

- Be abejo apsidžiaugiau! Tai naujas iššūkis mano, kaip jauno trenerio, karjeroje, kurio laukiau. Malonu, jog direktorius pasitiki ir suteikė šansą, tačiau, tai taip pat atneša ir didelę atsakomybę prieš krepšinio mokyklą, vaikus bei jų tėvelius. Laukia daug darbų, bet, manau, esu tam pasirengęs.

- Kol kas komanda treniruojasi tik kartais, bet vis tiek visiems įdomu, kokie artimiausi jūsų planai?

- Artimiausi planuose - vienas kito geresnis pažinimas, tiek man pačiam su vaikais, tiek vaikams su manimi, kadangi vaikai palieka savo pirmuosius trenerius ir ateina pas mane. Toliau treniruotės birželio mėnesį, vienos arba dvejos draugiškos rungtynės bei stovykla Šventojoje liepos 6 – 13 dienomis. Tikiuosi iš stovyklos grįšim patobulėję ne tik kiekvienas atskirai, bet kaip ir komanda.

- Balandžio 26 – 28 d. su komanda jau sudalyvavai pirmajame tarptautiniame vaikų krepšinio turnyre Viimsi Spring Cup 2019. Kaip įvertinai komandos pasirodymą?

- Užėmėme trečiąją vietą ir šis rezultatas mane tenkino. Jei ne vienos prastos rungtynės, galėjome užimti ir aukštesnę vietą. Turnyras davė nemažai naudos – pamačiau didžiausius trūkumus, kuriuos treniruočių metu reikės taisyti. Taip pat išryškėjo, ką sugebame aikštelėje. Vaikams tai buvo įdomi patirtis, geriau susipažino su savo komandos draugais ir treneriu, priprato vienas prie kito ir pagilino komandinį ryšį.

- Ko palinkėtum sau kaip naujajam 2009 m. gimimo berniukų komandos treneriui?

-Tikiuosi, jog po kiekvienos treniruotės ar rungtynių dėsime žingsnį į priekį kaip komanda ir kiekvienas individualiai. Taip pat kantrybės, užsibrėžtų tikslų nuoseklaus siekimo bei visapusiško tėvelių palaikymo ir pasitikėjimo tiek krepšinio aikštelėje, tiek ir už jos ribų. Tikiu, jog visi bendrai sutelkę jėgas, galime nuveikti nemažai.

Trumpai pakalbinome ir mokyklos direktorių Dainių Čiuprinską.

- Kas nulėmė Jūsų apsisprendimą paskirti Mantą Lauraitį šios komandos treneriu?

- Mantas yra tikras tornadietis ir savo kompetencija viršijantis savo amžių treneris. Jis visada išsiskyrė geru krepšinio supratimu, entuziazmu bei tinkamomis geram treneriui asmeninėmis savybėmis. Nors mūsų mokykloje M. Lauraitis dirba tik keletą metų, sistemoje jis jau nuo 2001 m., kai atėjo į pirmąją treniruotę pas Tomą Kentrą (tada dar V. Chomičiaus krepšinio mokykloje). Taigi, per tiek metų Mantas pasisėmė daug išminties iš patyrusių mokyklos trenerių.

- Ko palinkėsite Mantui ir jo krepšininkų kariaunai?

- Komandai ir Mantui palinkėčiau turėti ilgalaikių tikslų, vientisą kryptį ir nesimėtyti dėl mažų pergalių ir vienadienių rezultatų.

http://www.sharphomeappliances.com/https://www.envija.lt/https://www.facebook.com/XiaomiLithuania/http://metga.lt/http://www.fudo.lt/http://www.alburnus.lt/http://www.meistrokodas.lt/http://www.kaunas.lt/https://www.basketnews.lt/http://amadeira.lt/https://www.krs.lt/http://www.larinda.lt/http://kauno.diena.lt/http://beactive.lt/https://www.vssistemos.lt/
Apie musKontaktaiTreneriaiKomandosTvarkaraštisPriėmimasFoto galerijaVideo galerijaRėmėjaiPartneriaiNaujienosIstorijaAtributikaRungtynės