EN
„TORNADO“ KREPŠINIO MOKYKLA
APIE MUS NAUJIENOS KOMANDOS TVARKARAŠČIAI TĖVAMS PRIĖMIMAS 2% GALERIJA RENGINIAI ATRIBUTIKA RUNGTYNĖS RĖMĖJAI
Kontaktai Treneriai Istorija Rekordai
Mokėjimų informacija Elgesio taisyklės Neformaliojo ugdymo krepšelis
Tornado KM ‒ 2001/1 (2001)Tornado KM ‒ 2001/2 (2001)Tornado KM ‒ „Fudo“ (2002)Tornado KM ‒ „Kauno diena“ (2002)Tornado KM ‒ „Sharp“ (2003)Tornado KM ‒ „basketnews.lt“ (2003)Tornado KM ‒ „Amadeira“ (2004)Tornado KM ‒ „Envija“ (2004)2005 ‒ „Šilainiai“ (2005)Tornado KM ‒ 2005/2 (2005)Tornado KM ‒ „Alburnus“ (2005)Tornado KM ‒ 2006/2 (2006)Tornado KM ‒ „Metga“ (2006)Tornado KM ‒ 2007/2 (2007)Tornado KM ‒ „Meistro kodas“ (2007)Tornado KM ‒ 2008/2 (2008)Tornado KM ‒ „Xiaomi“ (2008)Tornado KM ‒ 2009/1 (2009)Tornado KM ‒ 2009/2 (2009)
Stovyklos Tarptautiniai turnyrai Dienos stovykla „Tornadukų“ turnyras „Tornadiečių“ turnyras Socialinės akcijos Gimtadieniai
Partneriai

„Tornado“ KM kolektyvas plėtė akiratį Berlyne

2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis

Kaip ir kiekvieną pavasarį, taip ir šiemet, gegužės 10 – 12 d. „Tornado“ krepšinio mokyklos kolektyvas stažavosi Berlyne, Vokietijoje, kur sėmėsi idėjų ateities darbui.

Vos nuskridę į Berlyną, tiesiai iš oro uosto „Tornado“ KM atstovai vyko į Berlyno „Albos“ U16 treniruotę, kurią vedė Vokietijoje gyvenantis serbas. „Nors pati treniruotė bei sporto bazė tikrai nenustebino, - pasakojo treneris Tomas Rakauskas, - vis tik XXI a. technologijos, įdiegtos sporto salėje paliko įspūdį. Kiekviename kampe išdėliotos kameros ir sensoriai filmuoja treniruočių procesą, tad treneris gali bet kada sustabdyti veiksmą aikštelėje ir atsukęs svarbų momentą parodyti žaidėjui, ką jis darė gerai ar blogai bei po treniruočių pažiūrėti pagreitėjimų skaičių, greitį treniruotės metu bei visą kitą informaciją, reikalingą stebėsenai. U16 komanda gana aukšta, gerai sudėta, bet „kampuota“, tik, mūsų akimis, trūko lietuviško krepšinio IQ ir žaidimo skaitymo“.

„Tornado“ KM kolektyvas stebėjo Vokietijos krepšinio lygos rungtynes, kur susitiko Berlyno „Alba“ ir Eisbären Bremerhaven. „Buvome sužavėti palaikymu rungtynių metu! – prisiminimais dalijosi T. Rakauskas „Albai“ nieko nelemiantį mačą stebėjo apie 8 tūkstančiai sirgalių, tačiau triukšmas buvo kurtinantis. Po labai gerų rungtynių („Alba“ laimėjo po pratęsimo 3 taškais – aut. past.) susitikome su joje žaidžiančiu Roku Giedraičiu. Rokas papasakojo apie puikų klubo darbą, nuolat renkamas pilnas lygos sales sirgalių ir puikią atmosferą komandoje. Ekipą treniruojantis ilgametis FC Barselonos ir Joventut Badalonos 72 metų treneris ispanas Alejandro Garcia Reneses pasižymi pasitikėjimu jaunais žaidėjais ir ramybe rungtynių metu. Klubo vadovybė patenkinta treneriu, kuris stengiasi į vyrų krepšinį įtraukti jaunus žaidėjus ir sudaryti jiems sąlygas įgauti kuo daugiau varžybinės patirties. Taip savo kelią į vyrų krepšinį pas šį trenerį pradėjo ir tuo metu 15 – metis Ricky Rubio.  „Alba“ ekipoje žaidžia 2001 m. gimimo  talentas Franz Wagner, kuriam pranašaujama net NBA ateitis. Taip pat apsidžiaugėme radę bendrų pažįstamų - Jonas Mattisseck (2000 m.g.) ir Hendrik Drescher (2000 m.g.). Abu vaikinai dalyvavo „Tornado“ KM organizuotame tarptautiniame vaikų krepšinio turnyre „Kaunas Cup 2015“, o J. Mattisseck netgi pateko į simbolinį savo amžiaus grupės žaidėjų penketą“.

Kitomis viešnagės Berlyne dienomis mokyklos kolektyvas aplankė DBV Charlottenburg klubo sporto bazę, pažiūrėjo U19 komandos rungtynes, pabendravo su Reza Ghasseminia – krepšinio treneriu, kuris su komanda dalyvavo mūsų organizuotame „Christmas Cup 2017“ turnyre, o taip pat savo klube yra atsakingas už jaunimo komandas. Mokyklos direktorius D. Čiuprinskas pakalbėjo su R. Ghasseminia apie klubų darbo metodus, aptarė su juo bendradarbiavimo galimybes. „Iš organizacinės pusės man labiausiai įstrigo tai, kad Berlyne krepšinio mokyklos gali nemokamai naudotis bendrojo lavinimo mokyklų sporto salėmis“, - sakė direktorius D. Čiuprinskas.

„Džiaugiuosi, kad eilę metų pavyksta praplėsti akiratį ir pasižiūrėti užsienio kolegų darbo metodus, - po kelionės mintimis dalijosi D. Čiuprinskas. Iš vienų kelionių pasiimama daugiau, iš kitų mažiau, bet visi sako, jog tokios išvykos yra labai naudingos treneriams, nes būtent jie yra mūsų organizacijos pagrindinis variklis“.

http://www.sharphomeappliances.com/https://www.envija.lt/https://www.facebook.com/XiaomiLithuania/http://metga.lt/http://www.fudo.lt/http://www.alburnus.lt/http://www.meistrokodas.lt/http://www.kaunas.lt/https://www.basketnews.lt/http://amadeira.lt/https://www.krs.lt/http://www.larinda.lt/http://kauno.diena.lt/http://beactive.lt/https://www.vssistemos.lt/
Apie musKontaktaiTreneriaiKomandosTvarkaraštisPriėmimasFoto galerijaVideo galerijaRėmėjaiPartneriaiNaujienosIstorijaAtributikaRungtynės