EN
„TORNADO“ KREPŠINIO MOKYKLA
APIE MUS NAUJIENOS KOMANDOS TVARKARAŠČIAI TĖVAMS PRIĖMIMAS 2% GALERIJA RENGINIAI ATRIBUTIKA RUNGTYNĖS RĖMĖJAI
Kontaktai Treneriai Istorija Rekordai
Mokėjimų informacija Elgesio taisyklės Neformaliojo ugdymo krepšelis
Tornado KM ‒ 2001/1 (2001)Tornado KM ‒ 2001/2 (2001)Tornado KM ‒ „Fudo“ (2002)Tornado KM ‒ „Kauno diena“ (2002)Tornado KM ‒ „Sharp“ (2003)Tornado KM ‒ „basketnews.lt“ (2003)Tornado KM ‒ „Amadeira“ (2004)Tornado KM ‒ „Envija“ (2004)2005 ‒ „Šilainiai“ (2005)Tornado KM ‒ 2005/2 (2005)Tornado KM ‒ „Alburnus“ (2005)Tornado KM ‒ 2006/2 (2006)Tornado KM ‒ „Metga“ (2006)Tornado KM ‒ 2007/2 (2007)Tornado KM ‒ „Meistro kodas“ (2007)Tornado KM ‒ 2008/2 (2008)Tornado KM ‒ „Xiaomi“ (2008)Tornado KM ‒ 2009/1 (2009)Tornado KM ‒ 2009/2 (2009)
Stovyklos Tarptautiniai turnyrai Dienos stovykla „Tornadukų“ turnyras „Tornadiečių“ turnyras Socialinės akcijos Gimtadieniai
Partneriai

„Tornado“ KM komandų 2018/2019 m. sezono apžvalga (2007 m. ir 2008 m. komandų trenerių komentarai)

2019 birželio 10 d., pirmadienis

Tęsiame „Tornado“ KM komandų 2018 – 2019 m. sezono apžvalgą ir pristatome 2007 m.g. ir 2008 m.g. vaikinų komandų trenerių mintis apie tai, kaip jiems susiklostė praėjęs sezonas ir kokios vizijos į ateitį.

Tornado KM – 2007 (2007 m.)
(MKL U12 „Pirmojo iššūkio“ čempionatas, 9 pergalės, 6 pralaimėjimai) 

Treneris Tomas Rakauskas

Kaip vertinate visą sezoną?

- Viso sezono metu neišvengėme didelio bangavimo. Buvo tikrai nuostabių rungtynių, o buvo ir tokių kuriose visiškai nepažindavau savo žaidėjų. Tai pačiai komandai galėdavome pralaimėti rungtynes 40 taškų skirtumu, o kitose rungtynėse prieš tą patį varžovą iškovoti pergalę. Jeigu reikėtų visą sezoną įvertinti vienu žodžiu, tai butų – vidutiniškai.

- Kokius tikslus, planus ar idėjas pavyko įgyvendinti sezono metu?

- Svarbiausia, kad pavyko įgyvendinti patį pagrindinį tikslą ir patekti į A divizioną. Nepavyko to padaryti pačiu tiesiausiu ir lengviausiu keliu, teko žaisti papildomą seriją prieš Sostinės III komandą, ir tenai jau demonstravom panašų žaidimą į tą, kurį norėtųsi matyti.  Atsirado geresnis tarpusavio supratimas aikštelėje. Labiau dalinamės kamuoliu, atliekame nemažai rezultatyvių perdavimų.  Geriau bėgame į greitą ataką. Vaikai geriau juda aikštelėje ir be kamuolio. Po truputį atranda progas atsidengti ir pelnyti taškus.

- Kokius teigiamus dalykus įžvelgiate sezonui einant į pabaigą?

- Sezono pabaigoje pagaliau galima pasidžiaugti kad esame visi sveiki ir treniruotėse bei varžybose jau galime remtis visais žaidėjais.  Vaikai noriai treniruojasi ir supranta, kad be sunkaus darbo treniruotėse daug krepšinio aikštelėje pasiekti yra sunku. Sezonas tikrai nebuvo lengvas, su daug pakilimų ir kritimų.  Bet manau komanda nuo to tampa tik stipresnė. Dažnai rungtynėse prieš stiprius varžovus mums pritrūkdavo stipraus kovotojų charakterio.  Norisi, kad vaikinai tikėtų savo jėgomis ir nebijotų žaisti prieš nei vieną varžovą.

- Kokie tolimesni komandos planai?

- Visą birželį treniruotės derinamos salėje ir lauke siekiant sustiprėti tiek techniškai tiek fiziškai. Ir, žinoma, labai svarbi pasiruošimo kitam sezonui dalis, tai vasaros stovykla Ignalinoje rugpjūčio 2 – 10 dienomis.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tornado KM – 2007/2 (2007m.)
(MKL U12 „Pirmojo iššūkio“ čempionatas, 1 pergalė, 11 pralaimėjimų) 

Treneris Tomas Rakauskas

- Kaip vertinate visą sezoną?

- Sezoną vertinti gana sunku, dalyvavome pirmojo iššūkio čempionate ir pergalių iškovoti nepavyko, bet žaidimas tikrai nuolat gerėjo. Atsirado kažkoks komandos branduolys. Iškovojome pergalių KKML čempionate. Sezoną baigėme jau visai su geromis nuotaikomis, kai turnyre Estijoje iškovojome bronzos medalius ir mūsų „Tornadiečių“ taurės turnyre užėmėme pirmąją vietą.

- Kokius tikslus, planus ar idėjas pavyko įgyvendinti sezono metu?

- Pagrindinis tikslas buvo išmokyti vaikus ne tik įvairiausių technikos veiksmų, bet ir judėjimo aikštėje. Po truputį žaidėjai pradeda surasti savo vietą aikštelėje ir netrukdyti vienas kitam. Mokosi žaisti ne tik su kamuoliu, bet ir be jo. Supranta kada galima veržtis link krepšio, o kada atlikti metimą.

- Kokius teigiamus dalykus įžvelgiate sezonui einant į pabaigą?

- Susiformavo komandos branduolys, atsirado žaidėjai, kurie nebijo imtis iniciatyvos. Visada komandose geresnė atmosfera, kai atsiranda pergalės. Vaikai su didesniu noru eina į treniruotes ir labiau stengiasi. Žaidėjams, kurie iškovojo pirmąjį savo medalį krepšinyje, noras stengtis dar labiau padidėja.

- Kokie tolimesni komandos planai?

- Toliau treniruosimės visą birželio mėnesį, o tada pailsėję porą savaičių vyksime į vasaros stovyklą Šventojoje, kur tobulinsim save tiek krepšinio aikštelėje, tiek fizinio rengimo treniruotėse. Vasaros stovyklos visada būna puiki vieta komandos stiprinimui ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tornado KM – „Xiaomi“ (2008 m.)
(MKL U12 „Pirmojo iššūkio“ čempionatas, 1 pergalė, 9 pralaimėjimai) 

Treneris Aivaras Grigaliūnas

- Kaip vertinate visą sezoną?

- Šiemet pirmi metai, kai vaikai kartu sportuoja, tai sunku dar kažką pasakyti. Negaliu palyginti su praėjusių metu sezonu, ar labai patobulėjome.

- Kokius tikslus, planus ar idėjas pavyko įgyvendinti sezono metu?

- Mano, kaip trenerio, tikslas buvo susipažinti su vaikinais, pamatyti, ką kiekvienas moka, įžvelgti jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Manau, per šiuos metus man tai pavyko padaryti.

- Kokius teigiamus dalykus įžvelgiate sezonui einant į pabaigą?

- Kadangi sezono pradžioje nelabai žinojau koks kitų komandų pajėgumas, buvo sunku komandai iškelti konkrečius tikslus. Žaidžiant Kauno krepšinio mėgėjų lygoje supratome, kad galime pakovoti dėl aukščiausių vietų. Manau, KKML pritrūko mažo žingsniuko iki finalo. Varžovai kartu kaip komanda jau trejus metus, o mes tiek vienerius... Pritrūko patirties. Kaip treneris galiu pasakyti, kad sezono gale atrodėme žymiau geriau nei pradžioje. Labai  gaila, kad jr. NBA pritrūko vos vieno žingsnelio iki finalinio ketverto, bet pasirodėme tikrai gerai.

- Kokie tolimesni komandos planai?

- Dabar tikslas per vasarą paaugti, pastiprėti, visiems susirinkti stovykloje Ignalinoje ir intensyviai ruoštis kitam sezonui.

http://www.sharphomeappliances.com/https://www.envija.lt/https://www.facebook.com/XiaomiLithuania/http://metga.lt/http://www.fudo.lt/http://www.alburnus.lt/http://www.meistrokodas.lt/http://www.kaunas.lt/https://www.basketnews.lt/http://amadeira.lt/https://www.krs.lt/http://www.larinda.lt/http://kauno.diena.lt/http://beactive.lt/https://www.vssistemos.lt/
Apie musKontaktaiTreneriaiKomandosTvarkaraštisPriėmimasFoto galerijaVideo galerijaRėmėjaiPartneriaiNaujienosIstorijaAtributikaRungtynės