EN
„TORNADO“ KREPŠINIO MOKYKLA
APIE MUS NAUJIENOS KOMANDOS TVARKARAŠČIAI TĖVAMS PRIĖMIMAS 2% GALERIJA RENGINIAI ATRIBUTIKA RUNGTYNĖS RĖMĖJAI
Kontaktai Treneriai Istorija Rekordai
Mokėjimų informacija Elgesio taisyklės Neformaliojo ugdymo krepšelis
Tornado KM ‒ 2001/1 (2001)Tornado KM ‒ 2001/2 (2001)Tornado KM ‒ „Fudo“ (2002)Tornado KM ‒ „Kauno diena“ (2002)Tornado KM ‒ „Sharp“ (2003)Tornado KM ‒ „basketnews.lt“ (2003)Tornado KM ‒ „Amadeira“ (2004)Tornado KM ‒ „Envija“ (2004)2005 ‒ „Šilainiai“ (2005)Tornado KM ‒ 2005/2 (2005)Tornado KM ‒ „Alburnus“ (2005)Tornado KM ‒ 2006/2 (2006)Tornado KM ‒ „Metga“ (2006)Tornado KM ‒ 2007/2 (2007)Tornado KM ‒ „Meistro kodas“ (2007)Tornado KM ‒ 2008/2 (2008)Tornado KM ‒ „Xiaomi“ (2008)Tornado KM ‒ 2009/1 (2009)Tornado KM ‒ 2009/2 (2009)
Stovyklos Tarptautiniai turnyrai Dienos stovykla „Tornadukų“ turnyras „Tornadiečių“ turnyras Socialinės akcijos Gimtadieniai
Partneriai

„Tornado“ KM komandų 2018/2019 m. sezono apžvalga (2001 m. ir 2002 m. komandų trenerių komentarai)

2019 gegužės 22 d., trečiadienis

2018 – 2019 m. sezonas artėja į pabaigą. Du sezonus prieš tai džiaugėmės puikiais pasirodymais Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje. Mūsų komandos pasipuošė tiek bronzos, tiek sidabro medaliais ir perrašė mokyklos istoriją tapdami čempionais.  Šiemet bronzos medaliais pasipuošė tik U19 „Olimpinės taurės“ čempionate žaidusi Tornado KM – „Viči“ komanda. Kitoms ekipoms į finalinio ketverto kovas prasibrauti nepavyko. Pakalbinome visų komandų vyriausiuosius trenerius apie tai, kaip jiems sekėsi, kas „pakišo koją“ siekiant aukštesnių rezultatų ir kokie tolimesni planai.

Tornado KM – 2001
(MKL U18 čempionatas, A divizionas, 11 vieta – 4 pergalės, 18 pralaimėjimų)

Treneris Andrius Macijauskas

- Kaip vertinate visą sezoną?

- Šis sezonas buvo kaip ir paskutinis. Ir jis buvo neįprastas, kitoks nei visi ankstesni. Mes žaidėme MKL vyriausiųjų – U18  pirmajame divizione, tai buvo praėjusio sezono nuopelnas. Šiame sezone nebuvo įmanoma iškristi, nes tai paskutinis sezonas, o kovoti dėl aukščiausių vietų komanda nebuvo pajėgi. Geriausi komandos žaidėjai žaidė RKL ir kartu nesitreniravo, tiesiog ateidavo į varžybas. Likę žaidėjai neturėjo sportinio principo tapti krepšininkais, vyko daugiau mėgėjiškas sportavimas. Niekada nežinojau, kiek bus treniruotėse ar net varžybos. Didžiosios dalies žaidėjų prioritetai buvo kiti (vairavimo teisės, mokslai ar papildomas darbas), o krepšinis jiems liko kaip hobis. Man, kaip treneriui, teko su tuo susitaikyti ir turėjau keisti požiūrį ir prisitaikyti prie to. Pavyko tikrai neblogai, neskaitant kelių sunkių traumų, beveik visi žaidėjai baigė sezoną. Aukščiausiame lygyje iškovojome pergalių, nelikome paskutiniai, o vietiniame fronte pavyko net vieną turnyrą laimėti. Sezono gale dabar tik žaidžiame, kad būtų motyvacijos sportuoti iki mokyklos baigimo atestatų atsiėmimų. Sezoną užskaitau, visi puikiomis nuotaikomis laukiam uždarymo šventės.

- Kokius tikslus, planus ar idėjas pavyko įgyvendinti sezono metu?

- Pagrindinis mokyklos tikslas buvo, kad Gytis Mačionis papultų į Lietuvos U18 rinktinę. Šis krepšininkas jau yra kandidatas ir beliak tiėktis, kad „prasimuš“ į galutinį dvyliktuką. Gytis taip pat gerai pasirodė jaunių Eurolygoje, atstovaudamas Kauno „Žalgiriui“.  Mano, kaip trenerio, didžiausias planas buvo, kad kuo daugiau žaidėjų baigtų „Tornado“ krepšinio mokyklą. Baigtų ne prievarta ar įkalbinėjimais, o savo valia, savo malonumui sportuojant. Žaidėjų nespaudžiau, supratau, jų požiūrį ir tai, kad jų gyvenime krepšinis neužima tiek daug vietos kaip ankščiau. Sportine prasme norėjosi kažkokių medalių, ir pergalių aukštame lygyje.  Visi tikslai pasiekti.

- Ko įgyvendinti nepavyko? Kodėl, kas sutrukdė?

- Norėjosi daugiau pergalių MKL pirmame divizione. Deja, nepavyko dėl sunkių žaidėjų traumų, taip pat geriausi žaidėjai nei karto nesitreniravo, o iš likusių žaidėjų pasigedau motyvacijos. Aišku ne visų, pavyzdžiui Dominykas Bukauskas beveik nepraleido treniruočių ir varžybų, už tai jam labai dėkingas.

- Kokius teigiamus dalykus įžvelgiate sezonui einant į pabaigą?

- Svarbiausias teigiamas dalykas - pozityvas. Žaidžiam daug, laimim daug, nuotaika gera, laukiam atestatų. Tai bus viena didžiausių laidų, kuri baigs mokyklą!

- Kokie tolimesni komandos planai?

- Nemažai žaidėjų jau išreiškę norą dalyvauti kitų metų olimpinėje taurėje, tačiau viskas paaiškės vasarą. Tai, galima sakyti, kad pagrindinis planas žaisti kartu ir kitą sezoną.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tornado KM – „Fudo“ (2002 m.)
(MKL U17 čempionatas, A divizionas, 6 vieta – 13 pergalių, 9 pralaimėjimai)  

Treneris Aivaras Grigaliūnas

- Kaip vertinate visą sezoną?

- MKL sezoną vertinu gana neblogai. Iškovojome nemažai pergalių ir vos kelių pritrūko iki namų pranašumo atrkintamosiose varžybose. Ketvirtfinalyje startavome iš šeštosios vietos ir teko kautis su Kauno KM „Žalgiris“ komanda, kuri reguliariajame sezone liko treti. Pirmąjį susitikimą žaisdami pas juos laimėjome, antrajame paleidome puikią progą iškovoti pergalę namų aikštelėje, o trečiasis susitikimas išvykoje, deja, baigėsi nesėkme.

- Kokius tikslus, planus ar idėjas pavyko įgyvendinti sezono metu?

- Pirmąjį tikslą buvome išsikėlę patekti į atkrintamąsias varžybas. Jį įvykdėme. Antrasis – peržengti ketvirtfinalio barjerą ir žaisti finaliniame ketverte. Jo pasiekti nepasisekė. Vis tik džiaugiuosi dėl vaikinų, kurie reguliariajame sezone visomis komandomis kovėsi lygiai. Manau, žaidėjai tokiose lygiose varžybose tobulėjo ir kaip žaidėjai, ir kaip asmenybės.

- Ko įgyvendinti nepavyko? Kodėl, kas sutrukdė?

- Kad nepasiekėme tikslo patekti į MKL U17 finalinio ketverto varžybas, manau pritrūko šiek tiek sėkmės. Paskutinėse atkrintamųjų varžybose perdegėme ir nesustabdėme varžovų lyderio...

- Kokius teigiamus dalykus įžvelgiate sezonui einant į pabaigą?

- Šiame sezone prie mūsų komandos prisijungė du nauji vaikinai. Jiems reikėjo laiko priprasto prie mūsų, o mums – prie jų. Džiugu, kad sezonui einant į pabaigą jie įnešdavo vis didesnį indėlį į mūsų komandą. Jie mus tikrai pastiprino po krepšiais.

- Kokie tolimesni komandos planai?

- Iki sezono pabaigos dar liko Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) 2002 – 2003 m. grupės ir KKML „Kauno dienos“ taurės varžybos. Tikslas – laimėti. Norėtųsi, kad vaikinai neatsipalaiduotų iki sezono galo, o toliau sportuotų ir, žinoma, pradėtų ruoštis kitam sezonui, kad įgyvendintumėme savo tikslus ir svajones.

Laukite tęsinio…

 
 
http://www.sharphomeappliances.com/https://www.envija.lt/https://www.facebook.com/XiaomiLithuania/http://metga.lt/http://www.fudo.lt/http://www.alburnus.lt/http://www.meistrokodas.lt/http://www.kaunas.lt/https://www.basketnews.lt/http://amadeira.lt/https://www.krs.lt/http://www.larinda.lt/http://kauno.diena.lt/http://beactive.lt/https://www.vssistemos.lt/
Apie musKontaktaiTreneriaiKomandosTvarkaraštisPriėmimasFoto galerijaVideo galerijaRėmėjaiPartneriaiNaujienosIstorijaAtributikaRungtynės