EN
„TORNADO“ KREPŠINIO MOKYKLA
APIE MUS NAUJIENOS KOMANDOS TVARKARAŠČIAI TĖVAMS PRIĖMIMAS 2% GALERIJA RENGINIAI ATRIBUTIKA RUNGTYNĖS RĖMĖJAI
Kontaktai Treneriai Istorija Rekordai
Mokėjimų informacija Elgesio taisyklės Neformaliojo ugdymo krepšelis
Tornado KM ‒ 2001/1 (2001)Tornado KM ‒ 2001/2 (2001)Tornado KM ‒ „Fudo“ (2002)Tornado KM ‒ „Kauno diena“ (2002)Tornado KM ‒ „Sharp“ (2003)Tornado KM ‒ „basketnews.lt“ (2003)Tornado KM ‒ „Amadeira“ (2004)Tornado KM ‒ „Envija“ (2004)2005 ‒ „Šilainiai“ (2005)Tornado KM ‒ 2005/2 (2005)Tornado KM ‒ „Alburnus“ (2005)Tornado KM ‒ 2006/2 (2006)Tornado KM ‒ „Metga“ (2006)Tornado KM ‒ 2007/2 (2007)Tornado KM ‒ „Meistro kodas“ (2007)Tornado KM ‒ 2008/2 (2008)Tornado KM ‒ „Xiaomi“ (2008)Tornado KM ‒ 2009/1 (2009)Tornado KM ‒ 2009/2 (2009)
Stovyklos Tarptautiniai turnyrai Dienos stovykla „Tornadukų“ turnyras „Tornadiečių“ turnyras Socialinės akcijos Gimtadieniai
Partneriai

Krepšinio tornadas prasiautė Viimsi Spring Cup 2019 turnyre

2019 balandžio 30 d., antradienis

Balandžio 26 – 28 dienomis net penkios „Tornado“ krepšinio mokyklos komandos dalyvavo tarptautiniame vaikų krepšinio turnyre Viimsi, Estijoje.

Ketvirtadienio rytą pajudėję iš Kauno jau vakare tornadiečių ekipažas sėkmingai pasiekė VIimsi. Įsikūrę modernioje vietinėje mokykloje ir pavalgę pavakarienę jaunieji krepšininkai nuėjo ilsėtis, nes penktadienio ryte jau laukė pirmosios rungtynės.

Geriausiai Viimsi Spring Cup 2019 turnyre sekėsi Modesto Gailiūno auklėtiniams – 2006 m. gimimo berniukams. Jie laimėjo visas rungtynes ir grįžo namo pasipuošę aukso medaliais. „Smagi kelionė, - džiaugėsi ekipos treneris. -  Jau senokai tiek daug komandų nevažiavo į vieną turnyrą. Mano komandai tai buvo kaip ir sezono užbaigimo turnyras, nes kovas čempionatuose jau baigėme. Sezono pradžia mums buvo labai prasta, vėliau įsivažiavome ir norėjosi su ta gera banga kuo geriau pasirodyti Estijoje. Ką rodo rezultatas - tai padaryti pavyko puikiai. Keturios pirmos rungtynės buvo tokios, kokių aš noriu iš šitos komandos. Visi žaidėjai esantys aikštelėje duodą naudos, patys imasi iniciatyvos ir nesižvalgo į kitus, neieško kas už juos iškovos pergalę. Paskutinės, penktosios rungtynės tapo tikru finalu, nes pralaimėję būtume likę antri. Su rungtynių svarbos jauduliu kai kurie žaidėjai nesusitvarkė ir neatrodė taip, kaip atrodė viso turnyro metu. Žinoma ir varžovas buvo stiprus, daug sumanymų neleido įgyvendinti, nes žaidė labai agresyviai ir ant pražangos ribos. Džiaugiuosi, kad pavyko iškovoti titulą, ne kasdien tai pavyksta padaryti. Noriu padėkoti kartu į Estiją vykusiems tėveliams už palaikymą, nors ne ką mažesnį palaikymą jautėme ir iš Lietuvoje pasilikusių. Smagu eiti žaisti, kai jauti tą didžiulį palaikymą ir tikėjimą. Vaikai po šio turnyro jau klausė kur važiuosim dar. Mes tikrai važiuosim! Tik nereikia užmigti ant laurų ir toliau sunkiai dirbti“.

Su bronzos medaliais iš turnyro grįžo ir metais jaunesnių berniukų ekipa. „Iš turnyro grįžome su tikrai gerais įspūdžiais ir gera nuotaika – pasakojo komandos treneris Tomas Rakauskas. – Turnyras suorganizuotas puikiai. Gyvenome, valgėme ir žaidėme visiškai šalia, tad nereikėjo niekur toli klaidžioti. Kitų komandų rungtynės irgi vyko šalia, todėl galėjome palaikyti ir kitas mūsų mokyklos ekipas. Turėjome ką veikti ir be krepšinio – buvome ir prie jūros, ir vandens pramogų parke. Turbūt didžiausią įspūdį padarė sporto salės, kuriose žaidėme. Mūsų komanda žaidė visiškai naujoje sporto salėje. Užimta trečioji vieta taip pat suteikė labai daug džiaugsmo, nors ir iki antrosios vietos medalių pritrūko labai nedaug. Tai ekipai, kuri pasipuošė sidabro medaliais, mes nusileidome tik 2 taškų skirtumu. Daugumai vaikų tai buvo pats pirmasis medalis, iškovotas krepšinio aikštelėje ir jis visada bus ypatingas. Linkiu, kad jie nebūtų paskutinis ir, kad taptų stimulu berniukams dar labiau stengtis ir lankyti treniruotes“.

Su trečiosios vietos taure grįžo ir pirmąjį kartą tarptautiniame krepšinio turnyre dalyvavusi Mindaugo Kvietkaus treniruojama 2008 m. gimimo berniukų komanda. „Tai buvo pirmoji mūsų kelionė ir smagu, kad grįžome pasipuošę medaliais, - sakė komandos treneris M. Kvietkus.Pirmąjį susitikimą pralaimėjome aikštelės šeimininkams vos 1 taško skirtumu. Buvo skaudus pralaimėjimas. Ketvirtame kėlinyje tiesiog padarėme per daug klaidų... Taip susiklostė, kad paskutines rungtynes turnyre dėl trečios vietos žaidėm su ta pačia komanda ir pavyko revanšuotis. Vaikai po pergalės šoko kaip laimėję finalą. Be krepšinio rungtynių šauniai praleidome laiką Viimsi vandens atrakcionų parke, aplankėm ir vietinį paplūdimį. Visi vienbalsiai išvyka vertino 10 balų“.

Tik šiemet suformuota 2009 m. gimimo berniukų rinktinė taip pat dalyvavo turnyre. Vaikams tai buvo ne tik pirmoji kelionė į užsienį, bet ir pirmosios rimtos rungtynės kartu kaip komandai. „Užėmėme trečiąją vietą ir šis rezultatas mane tenkina, - po turnyro kalbėjo treneris Mantas Lauraitis. Jei ne vienos prastos rungtynės, galėjome užimti ir aukštesnę vietą. Turnyras davė nemažai naudos – pamačiau didžiausius trūkumus, kuriuos treniruočių metu reikės taisyti. Taip pat išryškėjo, ką sugebame aikštelėje. Vaikams tai buvo įdomi patirtis, geriau susipažino su savo komandos draugais ir treneriu, priprato vienas prie kito ir pagilino komandinį ryšį. Laisvu metu nuo rungtynių ėjome į vandens parką, aplankėme Baltijos jūrą. Bendrai, tai buvo tikrai gera patirtis“.

Vieninteliai be medalių namo grįžo Artūro Darašo auklėtiniai. „Žaidėjai, kurie dalyvavo turnyre, gavo labai didelį fizinį krūvį ir žaidybinės patirtiespasakojo komandos vyr. treneris. – Kovėmės su stipriomis komandomis. Laisvu laiku aplankėme vandens parką, Baltijos jūrą. Turnyras buvo tikrai naudingas, atsiskleidė silpnosios mūsų pusės, tad dabar belieka stengtis, dirbti toliau, o vaikams atsakingai lankyti treniruotes“.

 

Į kelionė kartu vykęs „Tornado“ KM direktorius Dainius Čiuprinskas labiausiai liko sužavėtas infrastruktūra: „Šis sporto kompleksas buvo atidarytas tik šį sezoną iš privačių lėšų. Tokių sąlygų, kokias turi 25 000 gyventojų miestelis nelabai rasi Kaune ar Vilniuje. Kadangi dalyvavo pagrinde antrosios komandos, džiugu už rezultatus, kurie nepadarė gėdos Lietuvos krepšiniui ir suteikė džiaugsmo vaikams iškovojus pirmuosius medalius“.

 

http://www.sharphomeappliances.com/https://www.envija.lt/https://www.facebook.com/XiaomiLithuania/http://metga.lt/http://www.fudo.lt/http://www.alburnus.lt/http://www.meistrokodas.lt/http://www.kaunas.lt/https://www.basketnews.lt/http://amadeira.lt/https://www.krs.lt/http://www.larinda.lt/http://kauno.diena.lt/http://beactive.lt/https://www.vssistemos.lt/
Apie musKontaktaiTreneriaiKomandosTvarkaraštisPriėmimasFoto galerijaVideo galerijaRėmėjaiPartneriaiNaujienosIstorijaAtributikaRungtynės