EN
„TORNADO“ KREPŠINIO MOKYKLA
APIE MUS NAUJIENOS KOMANDOS TVARKARAŠČIAI TĖVAMS PRIĖMIMAS 2% GALERIJA RENGINIAI ATRIBUTIKA RUNGTYNĖS RĖMĖJAI
Kontaktai Treneriai Istorija Rekordai
Mokėjimų informacija Elgesio taisyklės Neformaliojo ugdymo krepšelis
Tornado KM ‒ 2001/1 (2001)Tornado KM ‒ 2001/2 (2001)Tornado KM ‒ „Fudo“ (2002)Tornado KM ‒ „Kauno diena“ (2002)Tornado KM ‒ „Sharp“ (2003)Tornado KM ‒ „basketnews.lt“ (2003)Tornado KM ‒ „Amadeira“ (2004)Tornado KM ‒ „Envija“ (2004)2005 ‒ „Šilainiai“ (2005)Tornado KM ‒ 2005/2 (2005)Tornado KM ‒ „Alburnus“ (2005)Tornado KM ‒ 2006/2 (2006)Tornado KM ‒ „Metga“ (2006)Tornado KM ‒ 2007/2 (2007)Tornado KM ‒ „Meistro kodas“ (2007)Tornado KM ‒ 2008/2 (2008)Tornado KM ‒ „Xiaomi“ (2008)Tornado KM ‒ 2009/1 (2009)Tornado KM ‒ 2009/2 (2009)
Stovyklos Tarptautiniai turnyrai Dienos stovykla „Tornadukų“ turnyras „Tornadiečių“ turnyras Socialinės akcijos Gimtadieniai
Partneriai

Uždarytas XVII „Tornado“ KM sezonas

2019 birželio 04 d., antradienis

Gegužės 30 d. „Tornado“ krepšinio mokykla uždarė XVII sezoną. Garliavos sporto centre renginio metu finišavo „Tornadukų“ taurės čempionatas, buvo apdovanoti sezono geriausi žaidėjai, sezono tornadietis, sezono komanda ir treneris, taip pat išlydėti mokyklos absolventai.

Ilgus metus šventės akcentu buvusios „Tornadukų“ taurės rungtynės šiemet buvo žaidžiamos dar prieš prasidedant renginiui. Dvi stipriausios čempionato komandos – Tornado KM – „Milikonys“ (tren. Donatas Mikulevičius) ir Tornado KM – „Garliava“ (tren. Mindaugas Kvietkus) susigrūmė dėl čempionų titulo. Po labai atkaklios kovos, čempionų taurę ketvirtąjį kartą iš eilės į viršų kėlė Donato Mikulevičiaus treniruojami krepšininkai. Trečiąją vietą iškovojo Tornado KM –„Dobkevičius“ (tren. A. Grigaliūnas). Prieš šventę finišavo ir „Tornadiečių“ turnyras. Čia stipriausia ekipa tapo Tomo Rakausko Tornado KM – 2007/2, finale įveikusi Mindaugo Kvietkaus Tornado KM – 2008/2 komandą. Trečiosios vietos medaliais pasipuošė Manto Lauraičio Daukanto/Rasos rinktinė.

Uždarymo šventė prasidėjo nuo geriausių 2018 – 2019 m. sezono krepšininkų apdovanojimų. Susumavus facebook draugų balsavimus, trenerių ir administracijos nuomonę, buvo išrinkti sezono simbolinio penketo žaidėjai, kurie buvo apdovanoti puikios Xiaomi dovanomis.

Gytis Mačionis – Tornado KM – 2001 – Gytis šį sezoną ne tik dalyvavo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U18 čempionate su Tornado KM komanda, bet ir gynė Kauno „Žalgiris“ – 3 komandos vardą Lietuvos Regionų krepšinio lygoje bei puikiai pasirodė jaunių Eurolygoje taip pat su „Žalgirio“ komanda. Gyčiui šie metai mūsų mokykloje paskutiniai ir per visą tai penktas kartas, kada Gytis patenka į simbolinį sezono penketą! 

Matas Makauskas – Tornado KM – „Fudo“ krepšininkas, šiemet visą sezoną demonstravęs stabilų žaidimą. Matas be žaidimo savo komandoje dar padėjo iškovoti pergales metais vyresnių vaikinų ekipai, taip pat šiemet debiutavo Kauno „Žalgiris“ – 3 komandoje, žaidžiančioje Regionų krepšinio lygoje. Matas į sezono simbolinį penketą patenka antrąjį kartą.

Paulius Murauskas – penkiolikmetis Paulius šiemet paliko Tornado KM – „Envija“ komandą ir sezoną pradėjo metais vyresnių – Tornado KM – „Sharp“ ir dviem metais vyresnių vaikinų – Tornado KM – „Fudo“ ekipose. Spalio mėnesį Paulius prisijungė prie Kauno KM – „Žalgiris“ – 3 ekipos ir dėjo pirmuosius žingsnius Regionų krepšinio lygoje. Deja, dėl amžiaus apribotų čempionatų skaičiaus, Paulius liko žaisti tik Tornado KM – „Sharp“ komandoje. Žiemą vaikinas pateko tarp 12 geriausių žaidėjų ir atstovavo Kauno „Žalgiriui“ jaunių Eurolygoje su geriausiais Lietuvos 18 – mečiais! Paulius į sezono simbolį penketą patenka ketvirtus metus iš eilės.  Deja, Paulius šiandien atvykti atsiimti apdovanojimo negalėjo.

Modestas Babraitis – demonstravo užtikrintą krepšinį Tornado KM – „Envija“ komandoje. Tai neliko nepastebėta ir sezono viduryje vaikinas prisijungė prie metais vyresnių – Tornado KM – „Sharo“ komandos, o vėliau kartu su geriausiais šalies penkiolikmečiais vyko į tarptautinį krepšinio turnyrą Rusijoje.

Edvinas Bublys – Tornado KM – „Alburnus“ krepšininkas, vienas iš ekipos lyderių, visą sezoną vedęs komandas į pergales. Sunkus Edvino darbas atsipirko ir vaikinas pakviestas į U14 Lietuvos rinktinės atranką. 


Sezono tornadiečio titulas atiteko ilgamečiam mokyklos krepšininkui – Mykolui Vaitekūnui. "Tai žaidėjas, kuris sportuoja "Tornado" KM nuo pirmos klasės, - apie savo auklėtinį kalbėjo treneris Andrius Macijauskas. - Pradėjęs karjerą antroje komandoje mažais žingsneliais kopė į viršų. Niekada nesiskundė, visada išliko pozityvus. Mykolas buvo visose stovyklose ir tarptautiniuose turnyruose. Kol galiausiai tapo tikru komandos veidu, kapitonu ir vienu jos lyderių. Tai yra pavyzdys jaunesniems žaidėjams, kurie pretendavo į šį garbingą apdovanojimą. Šiam apdovanojimui reikia dar užaugti kartu su "Tornado" KM". Mykolui Vaitekūnui, laimėjus šią nominaciją, atiteko rėmėjų Xiaomi Lietuva įsteigtas prizas – mobilusis telefonas. 

Pasibaigus apdovanojimams, ant parketo buvo pakviesti jauniausi mokyklos sportininkai. Jiems buvo paruoštos estafetės, kuriose galėjo išbandyti savo jėgas ir pademonstruoti, ką išmoko per metus. Tarpuose tarp estafečių pajudėti buvo apkviesti ir tėveliai, kurie, kartu su vaikais, demonstravo savo taiklumą. Visi estafečių dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais ir saldžiomis dovanomis.

Kaip visada, uždarymo šventės pagrindiniu akcentu tapo absolventų išleistuvės. Šiemet mokyklą baigė 2001 m. g. Andriaus Macijausko treniruojami auklėtiniai. Vaikinams buvo įteikti baigimo atestatai, o metais jaunesni draugai dovanų įteikę tortą.

Renginiui einant į pabaigą, mokyklos direktorius Dainius Čiuprinskas pasveikino geriausią šio sezono komandą – Tornado KM – „Fudo“ bei trenerį – Donatą Mikulevičių. Jie buvo apdovanoti atminimo dovanomis.

Šventės metu mažuosius džiugino vietoje nenustygstantis voveriukas Tornas, o tėvelių akį džiugino nepakartojamos Kauno „Žalgirio“ šokėjos.

Dar vienas sezonas uždarytas, tad belieka pailsėjus vėl kibti į darbus ir ruoštis 2019 – 2020 m. kovoms krepšinio aikštelėje.

http://www.sharphomeappliances.com/https://www.envija.lt/https://www.facebook.com/XiaomiLithuania/http://metga.lt/http://www.fudo.lt/http://www.alburnus.lt/http://www.meistrokodas.lt/http://www.kaunas.lt/https://www.basketnews.lt/http://amadeira.lt/https://www.krs.lt/http://www.larinda.lt/http://kauno.diena.lt/http://beactive.lt/https://www.vssistemos.lt/
Apie musKontaktaiTreneriaiKomandosTvarkaraštisPriėmimasFoto galerijaVideo galerijaRėmėjaiPartneriaiNaujienosIstorijaAtributikaRungtynės