EN
„TORNADO“ KREPŠINIO MOKYKLA
APIE MUS NAUJIENOS KOMANDOS TVARKARAŠČIAI TĖVAMS PRIĖMIMAS 2% GALERIJA RENGINIAI ATRIBUTIKA RUNGTYNĖS RĖMĖJAI
Kontaktai Treneriai Istorija Rekordai
Mokėjimų informacija Elgesio taisyklės Neformaliojo ugdymo krepšelis
Tornado KM ‒ 2001/1 (2001)Tornado KM ‒ 2001/2 (2001)Tornado KM ‒ „Fudo“ (2002)Tornado KM ‒ „Kauno diena“ (2002)Tornado KM ‒ „Sharp“ (2003)Tornado KM ‒ „basketnews.lt“ (2003)Tornado KM ‒ „Amadeira“ (2004)Tornado KM ‒ „Envija“ (2004)2005 ‒ „Šilainiai“ (2005)Tornado KM ‒ 2005/2 (2005)Tornado KM ‒ „Alburnus“ (2005)Tornado KM ‒ 2006/2 (2006)Tornado KM ‒ „Metga“ (2006)Tornado KM ‒ 2007/2 (2007)Tornado KM ‒ „Meistro kodas“ (2007)Tornado KM ‒ 2008/2 (2008)Tornado KM ‒ „Xiaomi“ (2008)Tornado KM ‒ 2009/1 (2009)Tornado KM ‒ 2009/2 (2009)
Stovyklos Tarptautiniai turnyrai Dienos stovykla „Tornadukų“ turnyras „Tornadiečių“ turnyras Socialinės akcijos Gimtadieniai
Partneriai

Seminaras su dr. L. Šiupšinsku ‒ sportinių traumų prevencija

2019 gegužės 30 d., ketvirtadienis

Gegužės 27 d. „Tornado“ krepšinio mokykloje apsilankė LSMU sporto instituto dr. doc., Lietuvos krepšinio rinktinės kinezioterapeutas Laimonas Šiupšinskas. Mokyklos direktorius Dainius Čiuprinskas pakvietė  dr. L. Šiupšinską atnaujinti trenerių žinias apie sportininkų traumų prevenciją, kaip teisingai atlikti pratimus, kad nežalotum kūno.

Susitikimą su „Tornado“ KM kolektyvu L. Šiupšinskas pradėjo kiekvienam padovanodamas po knygą „Sportinės traumos: diagnostika, gydymas, reabilitacija ir prevencija“, taip pat parengė specialią atmintinę treneriams – sportinių traumų prevenciją krepšinyje.

Daktaras akcentavo, jog vaikams ypatingai svarbu nuo mažens nesusikoncentruoti ties viena sporto šaka, nes kuo daugiau skirtingų raumenų grupių dirbs, tuo mažesnė ateityje bus traumų tikimybė. L. Šiupšinskas pristatė visą eilę pratimų, kurių teisingas atlikimas ateityje gali sumažinti traumų tikimybę: „Labai svarbu atlikti tokius pratimus, kurie lavina kitus raumenis, negu krepšinio treniruočių metu. Jei per treniruotes dauguma pratimų darome palinkę į priekį – kamuolio varymas, perdavimas ir panašiai, reiktų stengtis nepamiršti ir priešingų šiems veiksmams pratimų. Labai gerai, kad vaikai „Tornado“ KM gali lankyti aerobiką ar, vėliau, fizinio rengimo treniruotes. Tai leidžia  jiems atlikti daugiau įvairių judesių ir mažina traumų tikimybę“.

L. Šiupšinskas pats pademonstravo tinkamiausius pratimus, akcentavo į ką atkreipti dėmesį, kokią naudą jie duoda, o po to vyko gili diskusija su treneriais

Po susitikimo su daktaru, pakalbinome trenerį Šarūną Zablockį ir paklausėme, kaip jo komandoms sekasi išvengti traumų: „Visų pirma, tai džiaugiuosi, nes šis susitikimas buvo tikrai naudingas, - sakė Š. Zablockis – Kas kartą sužinai kažką naujo ir prisimeni, ką jau žinojai, bet galbūt buvai primiršęs. Kalbant apie traumas, džiaugiuosi, kad jau antrą sezoną mums jų pavyksta išvengti. Tiek 2005 m. g. vaikinai, tiek prieš tai 2000 m.g. vaikinai dirbo su fizinio rengimo treneriu, kuris domisi savo srities naujovėmis ir perteikia jas savo darbe. Manau, jog šitas nuoseklus darbas ir padeda mums sėkmingai „nesubyrėti“ sezono metu“.

„Džiugu, kad dr. L. Šiupšinskas sutiko pasidalinti žiniomis su mūsų mokyklos kolektyvu, - kalbėjo direktorius Dainius Čiuprisnkas. – Mes nuolatos stengiamės, kiek galime, padėti treneriams tobulėti visokeriopai, nes jų darbo kokybė yra mūsų mokyklos varančioji jėga“.

http://www.sharphomeappliances.com/https://www.envija.lt/https://www.facebook.com/XiaomiLithuania/http://metga.lt/http://www.fudo.lt/http://www.alburnus.lt/http://www.meistrokodas.lt/http://www.kaunas.lt/https://www.basketnews.lt/http://amadeira.lt/https://www.krs.lt/http://www.larinda.lt/http://kauno.diena.lt/http://beactive.lt/https://www.vssistemos.lt/
Apie musKontaktaiTreneriaiKomandosTvarkaraštisPriėmimasFoto galerijaVideo galerijaRėmėjaiPartneriaiNaujienosIstorijaAtributikaRungtynės