Jaunieji tornadukai iš Kėdainių grįžo su sidabro medaliais

Balandžio 22 d. Kėdainiuose Tornado KM-2012 II komanda dalyvavo pirmame savo turnyre ir iškovojo sidabro medalius.

Velykiniame vienos dienos krepšinio turnyre dalyvavo keturios komandos. Be mūsų ir šeimininkų komandų taip pat dalyvavo komandos iš Vilkaviškio ir Plungės. Pirmose rungtynėse mūsų komanda susitiko su šeimininkų komanda ir po atkaklios kovos nusileista jai rezultatu 28:38. Nors po pirmos rungtynių pusės pirmauta 4 taškais, tačiau prastai sužaistas trečiasis kėlinys leido varžovams įgyti pranašumą, kurį jaunieji kėdainiškiai išlaikė iki rungtynių pabaigos. Antrose rungtynėse pavyko pasiekti didžiausią pergalę visame turnyre prieš komandą iš Vilkaviškio. Po labai gerai sužaisto antro kėlinuko (21:2) pergalė pasiekta rezultatu 56:19. Paskutinėse rungtynėse prieš Plungės komandą jauniesiems tornadukams jau pritrūko jėgų, tad daug metimų buvo netaiklių ir teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 32:49. Vis dėl to, didele persvara laimėtos rungtynės prieš Vilkaviškį, leido Tornado KM-2012 II komandai turnyre iškovoti antrąją vietą.

“Tai buvo pirmas mažųjų tornadukų turnyras ir tik galima pasidžiaugti, kad vaikai įgavo nemažai patirties, visi gavo daug žaidybinio laiko pasireikšti aikštelėje,- po turnyro sakė komandos treneris Raimondas Zakrys. - Visi stengėsi, kovojo, vieniems sekėsi geriau, kitiems ne taip, tačiau vaikai tikrai patenkinti, laimingi, nes iškovojo sidabro medalius. Noriu padėkoti tėveliams, kurie išleido jaunuosius krepšininkus į turnyrą”

Naudingiausiu turnyro žaidėju tapo Dominykas Čereškevičius. Baudų metimų konkurso nugalėtoju tapo Aurimas Lukošiūnas.