Aivaras Grigaliūnas po pergalės prieš Vilniaus KM: Džiaugiuosi vaikinu kovingumu ir labai svarbiu tašku (savaitės rungtynių apžvalga, trenerių komentarai)

Žiema baigėsi ir ją pergalingai uždarė Aivaro Grigaliūno treniruojamos komandos: 2002 m. g. vaikinai savaitgalį įveikė vienus iš turnyrinės lentelės lyderių Vilniaus KM – „Rytas“ ekipą, o 2008 m. g. berniukai nepasigailėjo KM „Žalgiris“ V krepšininkų.

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas, A divizionas

V. Knašiaus KM „LEAD HEAD“ 98:59 Tornado KM I - „Sharp“

Skaudų pralaimėjimą išvykoje patyrė Tomo Kentros treniruojama Tornado KM – „Sharp“ komanda. Uostamiestyje vaikinai net 39 taškų skirtumu nusileido V. Knašiaus KM „LED HEAD“ krepšininkams. Per pirmas 6 rungtynių minutes klaipėdiečiai susikrovė 15 taškų persvarą taip užduodami toną visoms rungtynėms. Į ilgąją pertrauką tornadiečiai išėjo pralaiminėdami rezultatu 51:31. Trečiąjį kėlinį tornadiečiai pradėjo spurtuodami septyniais taškais ir taip sumažindami skirtumą iki 13 taškų, tačiau tai buvo paskutinis svečių bandymas grįžti į rungtynes po kurio „LEAD HEAD“ traukinys nuvažiavo į priekį ir į visi bandymai mažinti atsilikimą buvo nesėkmingi. „Jau trečias rungtynes iš eilės paleidžiame varžovus į priekį, o po to bandom taisyti situaciją. Šiandien varžovai buvo visose situacijose, visuose krepšinio elementuose geresni, nors žaidė ir be pagrindinio vidurio puolėjo ir be pagrindinio įžaidėjo. Pirmame rate pralaimėjom po pratęsimo, šiandien mus visiškai „sunešiojo“. Vaizdžiai tariant, atvykę į Klaipėdą „neišlipom iš autobuso“ ir varžovai žaidė į „tuščią krepšį“, - apmaudo neslėpė T. Kentra.

Šių rungtynių geriausiEFFPTSREBASTSTL
Matas Ročka192062
Rokas Mankus111716
Kasparas Šyvokas866
1

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U12 vaikų čempionatas "Pirmasis iššūkis"

Kauno KM "Žalgiris" II 56:50 Tornado KM III-"VS Sistemos"

Vos 6 taškų skirtumu KM „Žalgiris“ II komanda rungtynes pralaimėjo Manto Lauraičio jaunieji krepšininkai. “Slogios rungtynės žinant tai, jog galimybė laimėti buvo didelė. Tačiau negalime laimėti, jeigu rodom mažiau arba nerodome visai jokio noro gynyboje. Tikiuosi treniruočių metu prisiminsime kaip reikia aktyviai gintis ir daugiu tokių klaidų nebekartosime,“ – pralaimėjimo priežastis dėstė M. Lauraitis.

Rezultatyviausi žaidėjai: J. Nausėda – 14 tšk. P. Adomavičius – 11 tšk. D. Šeputis – 9 tšk.

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas, B divizionas

Marijampolės ŽSM-"ALVARSAS" 100:73 Tornado KM II-"basketnews.lt"

Lemiamas rungtynes dėl patekimo į atkrintamąsias žaidę kauniečiai patyrė pralaimėjimą ir šiomis rungtynėmis užbaigė dalyvavimą šių metų MKL čempionate. “Žinojome, kad tik su pergale prieš geriausią grupės komandą pratęsime sezoną, - sakė treneris T. Kentra. - Nebuvome toli nuo to, nors galutinis skirtumas ir didelis. Pirmus tris kėlinius pralošdavome nežymiais skirtumais. Ketvirtajame dar bandėme kabintis, bet kelios žioplos klaidos pavirto lengvais taškais į mūsų krepšį ir taip rungtynės buvo uždarytos. Labiausiai apmaudu ne dėl šių rungtynių. Prieš tai dvejas rungtynes pralaimėjom paskutinėmis sekundėmis, neatkovodami lemiamų kamuolių, neapsigindami lemiamose atakose. Šiemet pasiekėme pernykščiam identišką rezultatą. Nepatekom į kitą etapą iškovodami tiek pat pergalių kiek ir ketvirtoje vietoje esanti komanda. Kita vertus stabilumas – meistriškumo rodiklis“.

Rezultatyviausi žaidėjai: M. Petrėtis 17 tšk., N. Jablonskis 16 tšk., P. Markevičius 11 tšk.

Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas, A divizionas

Alytaus SRC 97:66 Tornado KM I-"Envija"

Tornado KM – „Envija“ pergalių serija nutrūko Alytuje, kur aikštelės šeimininkai atsirevanšavo už pirmajame rate patirtą pralaimėjimą. „Užmigom iškovoję pergales, - sakė treneris Donatas Mikulevičius.Atrodėm kaip praradę motyvaciją, visiškai nedavėm kovos varžovams. Buvo keletas momentų kai dar galėjome „grįžti į rungtynes“, bet nepavyko to padaryti. Taip, prametėme daug metimų iš po krepšio, bet tai nėra pasiteisinimas. Atrodo, kad grįžome į sezono pradžią. Tikiuosi, padarysime atitinkamas išvadas, nes dabar laukia stiprus, bet įveikiamas varžovas. Noriu palinkėti ramybės ir pasidaryti išvadas“.

Modestas Babraitis121471
Nojus Adomavičius10213
1
Simonas Ražickas969
2

Jaunių U18 vaikinų krepšinio čempionatas, A divizionas

Tornado KM-"Fudo" 78:76 Vilniaus KM I-"Rytas"

Pergalingai savaitę vainikavo Aivaro Grigaliūno krepšininkai, namų aikštelėje įveikę Vilniaus KM I – „Rytas“ ekipą. „Rungtynės buvo su vienais iš grupės lyderių, - po rungtynių kalbėjo Aivaras Grigaliūnasmotyvacijos netrūko: žaidėm namie, pirmas rungtynes išvykoje buvo visai neblogai sukovoję, tad norėjosi reabilituotis po trijų iš eilės blogų rungtynių. Visi kėliniai vyko lygiai, gale rungtynių likus minutei turėjome 6 taškų persvarą, tačiau varžovai neleido ramiai užbaigti susitikimo ir kova vyko iki paskutinės sekundės. Džiaugiuosi vaikinu kovingumu ir labai svarbiu tašku.“