LT

Atkrintamosiose RKL varžybose principinė dvikova su Vilniaus „Rytas - MRU" ekipa!

Atkrintamosiose RKL varžybose principinė dvikova su Vilniaus „Rytas - MRU" ekipa!

    Po ketverių metų pertraukos į Regionų krepšinio lygą grįžo “Tornado” krepšinio mokyklos reprezentacinė komanda - Kauno r. Tornado KM - Tauras. Mokyklos auklėtinių pagrindu sudarytos ekipos tikslas - sklandesnė jaunuolių integracija į vyrų krepšinį bei profesionalų komandų vystymą Kauno rajone.
    “Praėjusiais metais kartu su LKF prezidentu Vydu Gedvilu, Kauno rajono meru Valerijum Makūnu ir krepšinio klubo “Omega” direktoriumi Remigijum Kasperavičium pasirašėme jungtinę sutartį ir įsteigėme krepšinio centrą “Tauras”, - pasakojo “Tornado” KM direktorius Dainius Čiuprinskas. - Būtent tada buvo aptartas profesionalų komandų vystymas Kauno rajone ir siekis padėti jaunimui integruotis į vyrų krepšinį. Rudenį Kauno r. Tornado KM - Tauras ekipa startavo Regionų krepšinio lygoje. Vyriausiuoju komandos treneriu buvo paskirtas Donatas Mikulevičius, nes viena iš šio projekto minčių, kad ne tik vaikai integruotųsi į suaugusiųjų krepšinį, bet ir mokyklos treneriai įgytų aukštesnio lygio krepšinio praktikos”.
    Sužaidus reguliarųjį sezoną, Kauno r. Tornado KM - Tauras užėmė šeštąją vietą (14 pergalių ir 10 pralaimėjimų) ir jau rytoj prasideda atkrintamosios varžybos, kuriose Donato Mikulevičiaus krepšininkai susitiks su Vilniaus „Rytas - MRU", kurie reguliarųjį sezoną užbaigė trečioje vietoje (17 pergalių, 7 pralaimėjimai).        
- Kaip vertinate komandos pasirodymą reguliariajame sezone?
Prieš sezoną nežinojome nei varžovų pajėgumo, nei savo pajėgumo varžovų kontekste. Tikėjausi, kad būsime apie viduriuką ir kad pergalių ir pralaimėjimų balansas būtų teigiamas. Dabar, kai jau reguliarusis baigėsi ir peržiūriu visą sezoną, galvoju, kad buvo galima pasirodyti geriau.
- Su kokiomis problemomis labiausiai susidūrėte sezono eigoje?
- Treniruočių procese, sezono eigoje turėjome nemažai traumų, tikrai retai treniravomės pilna sudėtimi…Vienas grįžta, kitas iškrenta… Labai tikėjausi didesnio 2005 m.g. Vaikinų indėlio. Jie turi suprasti, kad visą gyvenimą pas savo trenerį nežais ir turi mokėti prisitaikyti prie įvairių situacijų. Na, o aikštelėje didžiausia problema būdavo tai, jog vyresnės komandos už mūsų padarytas klaidas mus labai greitai nubausdavo taškais.
- Ar pasiekėte reguliaraus sezono tikslus?
- Minimalus tikslas - atkrintamosios varžybos pasiektas. Dabar keliami nauji tikslai, tik apie juos nenoriu garsiai kalbėti, tiesiog reikia stengtis judėti pirmyn.
Su kokiomis nuotaikomis keliaujate į atkrintamąsias? Simboliška, kad atkrintamosios su Vilniaus komanda - amžina dvikova, tad esame nusiteikę kovingai! Svarbiausia, kad vaikinai suprastų, jog reikia netaupyti savęs ir visą atiduoti aikštelėje, o tada galėsime kautis dėl kelialapio į tolimesnį etapą.

ATKRINTAMŲJŲ RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS: 
Kovo 24 d. 19:00 val.
Vilniaus „Rytas - MRU" - Kauno r. Tornado KM - Tauras (Ateities g. 20, Vilnius)
Kovo 29 d. 19:15 val. 
Kauno r. Tornado KM - Tauras  - Vilniaus „Rytas - MRU" - (Raudondvario pl. 84, Kaunas) 

Geriausius vidutinius rezultatus reguliariajame sezone demonstravę žaidėjai: 
      

     

PPG - vid. taškai per rungtynes,  EFF - vid. efektyvumo balai per rungtynes,  REB - vid. atkovoti kamuoliai per rungtynes,  AS - vid. atlikti rezultatyvūs perdavimai per rungtynes,  ST - vid. perimti kamuoliai, BL - vid. blokuota varžovų metimų,  FR - vid. išprovokuota pražangų.